Etiket Baskı Hizmetleri

Portföy

Etiket / Baskı alanında verdiğimiz hizmetler.

Baskı Hizmetleri

Firmamız, baskılı ya da baskısız her tür zemin üzerine uygulanabilen kendinden yapışkanlı etiket üretimini; özel kullanım alanlarında ve barkod yazıcılarda kullanılmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.. İşlevsel etiketlerden, temel ürün etiketlerine, promosyon etiketlerinden, güvenlik etiketlerine dek gıda sanayinin tüm gereksinimlerine yanıt verilir… Kombinasyon baskı (letterpress, codimag, ofset) teknolojimizle çok özellikli etiket üretimi yapabilmekteyiz.

Kalite Kontrol

“kalite kontrol” siparişin açılması ile etiketin ürün üzerine yapıştırılmasına kadar süren geniş bir süreçtir. Üretim öncesinde, üretim sırasında ve sonrasında ürünlerin kalitesi sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Üretim verimliliğini arttırmak için gerekli tüm prosedürleri uygulayarak, hızlı, kaliteli ve ihtiyacınıza cevap verecek etikete ulaşmanızı sağlarız. Tüm süreçlerimizde ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin gereklilikleri uygulanır.

Grafik Tasarım

Grafik departmanımızda, tasarımdan reprodüksiyona kadar olan aşamada; "Tasarım", "Renk Ayrımı" ve "Montaj" konusunda tecrübeli grafikerlerimiz üretim zincirinin ilk halkasını oluşturur. Son teknoloji ürünü bilgisayarlarda, en gelişmiş programlar kullanılarak müşterilerimizin taleplerine çözüm sunmaktayız.

Etiket Hizmetleri

Renk yönetimi ve kromolin sayesinde hedeflenen baskı örneğine en yakın sonuçlarla “koşulsuz müşteri memnuniyeti” anlayışını koruyarak müşterilerimizin baskı kalitelerini arttırmak ve verimliliği en üst seviyede tutarak zamanında teslimat yapmaktayız. Booklet Etiket • Baskılı-Baskısız Bobin Etiketler • Barkod Etiketleri • Kazı Kazan Etiketleri

Film / Klişe

Baskı makinelerimiz için klişeyi pozlama, yıkama işlemleri ve baskıya hazır hale getirilmesi, Klişe bölümümüzde titizlikle yapılmaktadır.