Hakkımızda

FİRMA PROFİLİ

Arkat Etiket, müşteri memnuniyetini ve maksimum kaliteyi hedefleyerek, sektördeki yolculuğuna başlamıştır. Sektöründe yüksek teknolojiyi takip ederek, müşterilerine hakkettiği seçkinliği yansıtma prensibiyle, uzun dönem güven ve istikrara dayalı bir iş ortaklığıyla, müşterileri ile birlikte büyümeyi hedeflemektedir. Arkat Etiket, öncelikli olarak iş güvenliğine, takım çalışması ruhuna, iletişim ve eğitime önem veren, uzman kadrosuyla rekabetçi maliyetlerle, yüksek kalite ve teknoloji ile üretim gerçekleştiren, doğru planlama ile zamanında sevkiyat ile değerli müşterilerine en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Arkat Etiket markasını iç ve dış pazarlarda tercih edilir konuma taşımak ve rakipleri içinde ön sıralara yerleştirmek hedefimizdir.

Misyonumuz

Kalite, güven ve saygınlık ilkeleri ile günümüze kadar süregelen iş hayatımızda, aynı ilkelere bağlı kalarak, etiket ambalaj üretiminde "Önce Müşteri Memnuniyeti" ilkesiyle çalışan, dinamik bir firma olmak misyonumuzdur.

Kalite Politikamız

  • Gelişen teknoloji ve insan gücünü en iyi şekilde kullanarak sürekli büyüme ve gelişmeyi sağlamak.
  • Kaliteli ürünleri zamanında ve rekabetçi fiyatlarla sunmak, stratejilerimizi belirlerken müşteri istek ve beklentilerini karşılar durumda olmayı dikate almak.
  • Bilgi birikimimizi ve teknolojimizi kullanarak tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz için çözüm ortağı olmak.
  • Hammadde, tesis ve üretim yöntemlerinde gıda güvenliği ve hijyen gereksinimlerinin tüm önlemlerini almak ve devamlılığını sağlamak, kalite politikamızdır.

Firmamız, Kalite Yönetim Sistem Modeli olarak ISO 9001-2008 standartlarını benimsemiş ve uygulamaktadır.