İptal / İade Koşulları

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı ve iade sebebinizi belirten bir dilekçe ile Aras kargoya Arkat Etiket Baskı Çözümleri-Emin Arkat 1834848851020 cari kodunu belirterek iade işleminizi gerçekleştirin.


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız


Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.


Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.


Firmamız üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.


Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.


Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde gidiş dönüş kargo ücreti iade bedelinden kesilecektir. Kapida ödeme yöntemiyle yapilan alisverislerde kapida ödeme bedeli de kesilecektir.


Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.


Sitede satılan yapışkanlı, yapışkansız ve termal kagitlarda ham madde, işçilik ve nakliye kaynakli hatalardan Arkat Etiket Baskı Çözümleri sorumludur. Arkat Etiket Baskı Çözümleri ürünü birebir üretmek veya değiştirmekle sorumludur. Yanlış verilen siparislerden doğacak sorunlardan Arkat Etiket Baskı Çözümleri sorumlu tutulamaz.

Arkat Etiket Baskı Çözümleri değişiklik yapma hakkını gizli tutar.